Wszystkie wpisy

Pomysły

Najciekawsze pomysły na prezent dla gości weselnych

Małe upominki dla gości weselnych stały się nieodłącznym i wręcz obowiązkowym elementem każdego ślubu. Jeszcze niedawno zaproszona rodzina i przyjaciele mogli spodziewać się głównie czekoladek położonych przy ich talerzu. Obecnie, bardzo się to zmieniło i Państwo Młodzi często chcą być bardziej oryginalni…

Pomysły

19 pomysłów na prezent dla miłośniczki koni

Szukacie pomysłu na prezent dla osoby, która rozkochała się w koniach i jeździectwie? Dla laika ten temat może wydawać się całkowicie obcy. Sama nie wiem jak bym sobie z nim poradziła gdyby nie znajoma, która wręcz ubóstwia konie i wiele lat jeździła do stadniny uczyć się jazdy konnej i pielęgnacji tych zwierząt.

Pomysły

10 pomysłów na prezent dla księgowej 

Zapytałam swojej księgowej co takiego można kupić na prezent dla osoby zajmującej się jej zawodem i stwierdziła, że na pewno nie kalkulator! Ten, zawsze musi wybrać sobie sama, by pracowało jej się wygodnie. Jakich wskazówek mi jeszcze udzieliła? O tym we wpisie.

Pomysły

Prezenty na parapetówkę – 16 propozycji, w większości praktycznych 

Tradycyjnie wybierając się na parapetówkę przyjaciół bądź znajomych warto pamiętać o jakimś podarku na nowe mieszkanie. Najprostszą opcją prezentu będzie oczywiście kupienie jakiegoś dobrego alkoholu, ale są również ciekawsze opcje. Zobaczcie 16 sprawdzonych propozycji.

Pomysły

Kreatywny prezent dla dziecka – 15 nietuzinkowych pomysłów

W pewnym momencie rodzice, a nawet i dzieci mogą już poczuć przeładowanie zwykłymi zabawkami jak lalki, samochody i inne plastiki. Ciągła zabawa podobnymi rzeczami może już nudzić, a dodatkowo nie rozwijać. Co w takim razie można podarować by było bardziej pomysłowe i twórcze?