Prezentowe porady

Jestem Kaja i lubię wymyślać prezenty

Skąd mi się to wzięło? Jak się zastanowię, to chyba z braku pieniędzy… Jako jeszcze młoda dziewczyna nie miałam tylu złotówek by zebrać fundusze na prezenty dla rodziny i przyjaciół, stąd zaczęło się kombinowanie… Co by tu zrobić / przygotować samemu żeby było warte tyle co kupiony prezent? I tak, na Dzień matki z moim młodszym bratem robiliśmy komiksy ze zdjęć z naszym udziałem – do dziś nasza rodzicielka uwielbia je przeglądać. Przyjaciółce, która chciała na urodziny śnieg zapełniliśmy pokój w studenckim mieszkaniu styropianem, który zdobyliśmy chodząc po magazynach sklepów. Pomysłów było wiele, tych mniej i bardziej zwariowanych 🙂

Ponadto dzięki temu, że lubiłam szukać prezenty (i nie umiałam odmawiać) przybrałam w rodzinie rolę osoby, która wymyśla, a nawet kupuje je w imieniu innych np. od cioci dla wujka, babci dla syna, czy od taty dla jego brata.

Na blogu chcę pisać o wszystkich pomysłach, tych bardziej standardowych, które możemy kupić w sklepie, a także o tych, które wymagają więcej pracy i kreatywności jak np. ten wyżej wspomniany komiks czy śnieg ze styropianu.

Ostatnio na blogu:

Pomysły

Najciekawsze pomysły na prezent dla gości weselnych

Małe upominki dla gości weselnych stały się nieodłącznym i wręcz obowiązkowym elementem każdego ślubu. Jeszcze niedawno zaproszona rodzina i przyjaciele mogli spodziewać się głównie czekoladek położonych przy ich talerzu. Obecnie, bardzo się to zmieniło i Państwo Młodzi często chcą być bardziej oryginalni…

Pomysły

19 pomysłów na prezent dla miłośniczki koni

Szukacie pomysłu na prezent dla osoby, która rozkochała się w koniach i jeździectwie? Dla laika ten temat może wydawać się całkowicie obcy. Sama nie wiem jak bym sobie z nim poradziła gdyby nie znajoma, która wręcz ubóstwia konie i wiele lat jeździła do stadniny uczyć się jazdy konnej i pielęgnacji tych zwierząt.